نسخه چاپي

با حضور دکتر محسن رضایی و آیت الله اعرافی صورت گرفت:

امضای تفاهم نامه مجمع تشخیص مصلحت نظام و حوزه های علمیه / استقبال دبیرخانه مجمع از دریافت نظر اساتید حوزه پیرامون تدوین سیاست های کلی برنامه هفتم توسعه

تفاهم نامه همکاری علمی پژوهشی مشترک مجمع تشخیص مصلحت نظام و حوزه های علمیه با حضور دبیر مجمع و مدیر حوزه های علمیه امضا شد.

 

به گزارش اداره کل روابط عمومی مجمع تشخیص مصلحت نظام، چهارشنبه 28 آبان ماه در مراسمی، تفاهم نامه همکاری علمی پژوهشی مشترک مجمع تشخیص مصلحت نظام و حوزه های علمیه با حضور دکتر محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام و آیت الله اعرافی مدیر حوزه های علمیه امضا شد.


دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در ابتدای این مراسم ضمن تشکر از مدیریت حوزه علمیه قم برای ابراز تمایل به همکاری با مجمع تشخیص مصلحت گفت: از مدیران و معاونان حوزه علمیه مقدس و موثر قم برای اعلام آمادگی همکاری بیشتر قدردانی می کنم و امیدوارم جلسات نوبه ای برای ورود به عملیات راهبردی را شاهد باشیم.
دکتر محسن رضایی گفت: مجمع تشخیص مصلحت نظام، این روزها مشغول اخذ نظرات برای تدوین سیاست های کلی برنامه هفتم توسعه است که سرآغاز گام دوم انقلاب به شمار می رود و ان شا الله برنامه هفتم، به تحول جدی در اقتصاد و فرهنگ منتهی می شود. آغاز همکاری مبارک مجمع و حوزه های علمیه همزمان با تدوین این سند مهم است و می خواهیم که نظرات اساتید حوزه را در این مورد داشته باشیم.


آیت الله اعرافی مدیر حوزه های علمیه در این مراسم گفت: حوزه با توجه به یک طرح مهم آمایشی که تهیه کرده است تلاش می کند به پاسخگویی خودش به نیازهایی که در جامعه و نظام وجود دارد بیشتر بپردازد و این آمادگی در سه سال گذشته به طور ویژه به دست آمده و گام های جدی در این راه برداشته شده است و به دنبال تفاهم نامه هایی هستیم که به برنامه منجر شوند. جایگاه مجمع و دبیرخانه مجمع نیز بر کسی پوشیده نیست. تاکید ما بر این است که از تفاهم نامه با مجمع عبور کنیم و به برنامه عملیاتی برسیم.

گزارش تصویری

 

  • تاریخ درج خبر :
  • چهارشنبه ٢٨ آبان ١٣٩٩ - ١٥:٣٩
  • کد خبر :
  • ١٤٠٧

خروج