نسخه چاپي

بررسی بندهای الحاقی سیاست های کلی برنامه هفتم در کمیسیون مشترک مجمع تشخیص مصلحت نظام

جلسه بررسی بندهای الحاقی به سیاست‌های کلی برنامه هفتم توسعه در کمیسیون مشترک مجمع تشخیص مصلحت نظام به ریاست دکتر محمدباقر ذوالقدر و با حضور جمعی از اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام، کارشناسان کمیته های مربوطه و نمایندگان دستگاه‌های ذیربط در محل ساختمان مرکزی دبیرخانه مجمع برگزار شد.

به گزارش مرکز رسانه و روابط عمومی مجمع تشخیص مصلحت نظام، در جلسه صبح چهارشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ کمیسیون مشترک، بندهای مربوط به «کمیسیون علمی، فرهنگی و اجتماعی»، «کمیسیون زیربنایی و تولیدی» و «کمیسیون حقوقی و قضایی» مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

اعضای کمیسیون مشترک در این جلسه پیشنهادهای اصلاحی مربوط به بندهای ۹ و ۱۰ را بررسی نموده و در خصوص «تقویت و توسعه کمی و کیفی شرکت‌های دانش بنیان» به جمع‌بندی رسیدند و با پیشنهاد بند الحاقی درباره «بهبود شاخص های عملکردی محیط زیست» موافقت کردند.

همچنین مقرر شد موضوعات «حوزه مجاز برای فعالیت های بنگاه های دولتی و بنگاه های عمومی غیردولتی» و «تقویت مردم سالاری دینی و همبستگی ملی» توسط کمیته‌های تخصصی مربوط بررسی و در قالب بندهایی جداگانه به سیاست‌های پیشنهادی الحاق شود.

یادآور می‌شود جمع بندی پیشنهادهای کمیسیون مشترک جهت بررسی نهایی در شورای صحن مجمع تشخیص مصلحت نظام مطرح و مصوبات آن جهت تصویب نهایی به محضر رهبر معظم انقلاب تقدیم خواهد شد.

  • تاریخ درج خبر :
  • چهارشنبه ٢٨ ارديبهشت ١٤٠١ - ١٨:٢٩
  • کد خبر :
  • ١٦٤٢

خروج